آموزش امنیت

اعتباران خدمات آموزشی امنیت اطلاعات را با بیش از ۵ سال سابقه در این زمینه ارائه می‌نماید:

آموزش عمومی امنیت و نفوذگری (CEH , SecurityPlus)

این دوره مناسب افرادیست که قصد یادگیری نفوذگری عمومی و امنیت عمومی سیستم‌ها را دارند. در صورتی که افراد مربوطه مدرک کارشناسی کامپیوتر یا انفورماتیک داشته باشند، دوره بسیار سریعتر برگزار می‌گردد.
زمان پیشنهادی این دوره ۴۰ ساعت می‌باشد.

آموزش تخصصی نفوذگری (APT)

این دوره مناسب سازمان‌هاییست که در جنگ سایبری فعالیت دارند. APT یعنی اقدام سازمان‌یافته جهت نفوذ به سیستم‌ها، به عنوان مثال دو ویروس Stuxnet و Flame هردو نمونه‌هایی از APT هستند. این دوره برای متخصصین کامپیوتر دارای آشنایی ابتدایی با امنیت توصیه می‌گردد.

زمان پیشنهادی این دوره ۲۰ ساعت می‌باشد
آموزش رمزنگاری

این دوره مناسب افرادیست که آشنایی با سیستم‌های کامپیوتری و گاها آشنایی با امنیت سیستم‌ها را دارا هستند، ولی با اصول رمزنگاری و زیرساختی امنیت آشنایی چندانی ندارند. این دوره علمی و تخصصی است و برای افرادی که در حیطه امنیت کار می‌‌کنند ولی تخصص کافی ندارند اکیدا توصیه می‌گردد.

زمان پیشنهادی این دوره ۱۰ ساعت می‌باشد

آموزش مدیریت امنیت

این دوره مناسب مدیران امنیت و انفورماتیک سازمان‌هاست. در این دوره اصول مدیریت امنیت از جمله مدیریت ریسک، مدیریت نسخ پشتیبان، امن‌سازی بستر و نرم‌افزار و غیره ارائه می‌شود.

زمان پیشنهادی این دوره تنها ۱۲ ساعت می‌باشد
آموزش توسعه نرم‌افزار امن (مناسب برنامه‌نویسان سازمان)

این دوره فشرده برای برنامه‌نویسان سازمانی، باعث خواهد شد تا برنامه‌های آنها اصول پایه امنیتی را در بر گرفته، معضلات امنیتی را تا ۹۰٪ کاهش دهد. برنامه‌نویسانی که پس از گذران این دوره نسبت به ایجاد سیستم‌های اطلاعات اقدام می‌نمایند، در مقابل نفوذگران مبتدی کاملا مصون هستند.

زمان پیشنهادی این دوره ۱۰ ساعت می‌باشد

هزینه دوره‌های آموزشی

طول دوره‌های آموزشی به درخواست مشتری قابل تغییر است. اعتباران می‌تواند طول دوره را تا ۵۰٪ کاهش داده مطالب را فشرده‌تر ارائه دهد. لازم به ذکر است که در اینگونه آموزش، مخاطبان بایستی زمانی را پس از کلاس به مرور و تمرین بپردازند.

همچنین دوره‌ها با مدرن‌ترین نرم افزارها و بستر‌های بین‌المللی آموزش داده می‌شوند (که اعتباران در تولید بسیاری از آنها دست داشته است). گواهینامه شرکت در دوره نیز به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

هزینه دوره‌ها ساعتی یک میلیون ریال است که برای دوره APT دوبرابر خواهد بود. همچنین امکان آموزش در محل اعتباران نیز مهیاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.