خدمات وب

در سالهای اخیر رویکرد متخصصان به طراحی سیستم های مدیریتی سازمان یا مجموعه خود بر وب تمرکز یافته است. با توجه به امکان اجرای نرم افزارهای تحت وب بر روی همه سیستم ها بدون داشتن نیازمندی خاصی و فقط با استفاده از یک مرورگر وب! باعث شده تا همه انواع امکانات و نیازمندی های یک سیستم مدیریتی یا اتوماسیون و یا نرم افزار اطلاعاتی و یا… را بر روی نرم افزار مبتنی بر وب ایجاد شود.
در این میان توجه به این نکته که یک سیستم وب با امکانات عالی بدون تضمین امنیت آنتقریبا هیچ کاربردی ندارد. تیم تخصصی امنیت اطلاعات مهراعتباران همواره تضمین تولید نرم افزارهای تحت وب با ابلاترین میزان امنیت را می دهد.
از این رو مهمترین ضمینه کاری گروه مشاوره، طراحی و پیاده سازی سیستم های مبتنی بر وب و آنلاین می باشد. استفاده از زبان های برنامه نویسی قدرتمند مانند پی-اچ-پی (PHP) و تکنولوژی های بالا و بروز دنیای آی-تی باعث شده تا کارهای تولید شده در ضمینه وب ممتاز و متمایز باشد.


برخی از برجسته ترین ضمینه های «وب و سیستم های آنلاین» :

•    مشاوره توسعه وب .
ساخت یک وبسایت و یا سامانه مبتنی بر وب مانند کلیه نرم افزارهای دیگر نیاز به نقشه راهبردی برای توسعه و طراحی دارد که مشاوره خوب و جامع قبل از شروع اجرای فرآیند تولید می تواند بهترین نتیجه را در برداشته باشد.
گروه انفورماتیک مهراعتباران با داشتن کادر متخصص توسعه وب می تواند راهگشای این نیاز باشد.
شناخت همه جانبه متخصصین گروه نسبت به  امکانات طراحی و توسعه وب و تجهیز گروه به جدیدترین فناوری های وب، بهترین پشتوانه مشاوره در وب می باشد.

•    طراحی و معماری سازمان بر روی وب .
امروزه مهمترین و بارزترین نیاز هر سازمان یا ارگان، پیاده سازی نرم افزار مدیریت سازمانی تحت وب برای مدیریت و سازماندهی امور جاری، انبارداری، مدیریت نیروها و زمان ها، پیگیری برنامه ها و زمانبندی ها، هماهنگی اعضا و تیم های کاری و.. می باشد.
تیم تخصصی طراحی و توئسعه وب مهراعتباران می تواند این نیازها را شناسایی و مطابق با آنها سیستمی منسجم و مدرن طراحی و پیاده سازی کند. طراحی این سیستم عینا منطبق بر معماری سازمان می باشد و برطرف کننده همه نیازهای موجود.

•    پیاده‌سازی انواع تکنولوژی‌های بسیار مدرن وب .
بهترین سایت های موجود در اینترنت از بهترین تکنولوژی های موجود بهره برده اند و رمز موفقیت این سایتها همگام بودن با فناوری مدرن و نوین می باشد. تیم تخصصی طراحی و توسعه وب مهراعتباران با تجربه ارزنده و در عین حال استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در حوزه طراحی و توسعه وب فعال می باشد.

•    پیشرو در استانداردها و تکنولوژی وب .
کنسرسیوم استاندارد وب (W3C) مرجع جهانی استانداردسازی وب می باشد که به تبعیین قوانین و مقررات طراحی و توسعه وب می پردازد که رعایت این استانداردها و قوانین در ساخت و توسعه وبسایت تضمین کننده، ایده آل بودن آن در همه مرورگرها می باشد.
گروه انفورماتیک مهراعتباران تنها عضو فعال ایران در OWASP بهترین مشاور و مجری طراحی و توسعه وب مبتنی بر استانداردهای جهانی می باشد.

•    بهینه سازی سایت و بالابردن رنکینگ و ارتقاع رتبه سایت .
ارزش یک سایت به تعداد بینندگان آن می باشد. بدیهی ست سایت بدون بیننده هیچ ارزشی در وب ندارد هرچند بهترین امکانات و ظریفترین طراحی را داشته باشد. امروزه تقریبا ۹۰درصد کاربران با جستجو در وب اطلاعات خود را پیدا می کنند.
به عنوان نمونه شما می توانید از دو روش برای قرارگرفتن سایت در صفحه اول جستجوی گوگل استفاده کنید: ۱- پرداخت هزینه هنگفت به شرکت گوگل برای جایگذاری سایت شما در صفحه اول جستجوها به ازای کلملت خاص شما. ۲- شما سایت خود را برای کلمات خاص بهینه سازی کنید. که این روش بسیار ارزشمند است که باعث افزایش قابل توجه بینندگان سایت شما می شود. همچنین به دلیل اینکه کاربران دقیقا دنبال آن چیزی می گردند که شما سایت خود را با آن بهینه کرده اید و زمینه اصلی فعالیت سایت شما می باشد، می تواند بیشترین بازده را داشته باشد.
گروه انفورماتیک مهراعتباران با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژِ های روز دنیا به بهینه سازی سایت و پایگاه های اینترنتی مبادرت دارد که به صورت تضمینی سایت را در صفحه اول نتایج موتورهای جستجو قرار می دهد.
لازم به یادآوری می باشد که سیستم مدیریت محتوای مهرپورتال (http://mehrportal.net) محصول تولید شده مهراعتباران انفورماتیک به گونه ای طراحی و بهینه سازی شده است که ظرف کمتر از ده روز سایت را در بهترین رتبه ها در موتورهای جستجو قرار می دهد.

•    تیم طراحی قدرتمند، جلوه‌ دهی به سیستم‌های آنلاین .
طراحی جذاب و چشمگیر در سایت و سامانه های آنلاین یکی از بالاترین امتیازات آن برشمرده می شود و به عنوان یکی از مهمترین خواسته های سفارش دهندگان بشمار می رود. در کنار برنامه نویسی و پیاده سازی خوب یک سایت و یا سامانه آنلاین، طراحی بی نظیر برای آن سایت می تواند آن را از نمونه های مشابه ممتاز نماید. گفتنی ست که کابران با ورود به سایت تا مدتی تحت تاثیر گرافیک سایت هستند. همچنین سایت های بزرگ بر روی طراحی گرافیک سایت خود سرمایه گذاری های هنگفتی کرده اند.
•    تیم طراحان مهر با سالها تجربه ماندگار در طراحی سایت های شرکتها و پورتالهای سازمانی و وبسایتهای بزرگ، و بهره گیری از تکنیکهای ظریف فنی،  روانشناسی در حوزه وب و گرافیک، بهره گیری از خلاقیت بالا و نوآوری، استفاده از ابزار و فناوری های نوین  و نیز اجرای پروژه های موفق در این زمینه همواره بهترین و بالاترین کیفیت را ارائه می دهد. در کنار طراحی زیبا و منحصربفرد، فایلهای طراحی شده در سایت باید بهینه ترین حالت از نظر حجم و کیفیت را دارا باشند تا در بارگذاری سایت خلل ایجاد نکنند. همچنین رنگبندی و ایجاد افکتهای گوناگون در طراحی سایت همواره مد نظر گروه در این زمینه می باشد.
•    طراحی قالب های اختصاصی برای سایت و سیستم های آنلاین و نیز پیاده سازی استایل-شیت های حرفه ای و بهینه به همراه گرافیک چشمگیر یکی از تخصصی های گروه می باشد که طی این سالها با کسب تجربیات گوناگون بدست آورده اند.