LicenseGeek

LicenseGeek یک نرم افزار مدیریت لیسانس نرم‌افزار و قفل‌گذاری نرم‌افزاری بر روی آن است. این نرم افزار با استفاده از تجارب چندین ساله اعتباران در تولید اینگونه نرم‌افزارها و مهمتر از آن شکستن انواع قفل‌های نرم‌افزاری تهیه شده است و بیشترین اطمینان را ارائه می‌دهد.

این نرم‌افزار از جدیدترین متدولوژی‌های اثبات شده رمزنگاری (امضای دیجیتال، رمزنگاری کلید عمومی، چکیده‌سازی، توابع یکطرفه) جهت نیل به هدف خود بهره می‌گیرد. هرجند شکستن قفلهای ایجاد شده توسط این نرم‌افزار ممکن است (مانند تمام قفلهای دیگر) اما هزینه‌ای که باید صرف اینکار شود آنقدر بالاست که از هزینه خرید نسخه اصل نرم‌افزار فراتر خواهد بود.

 

شکستن این قفل در ساده‌ترین حالات پیاده‌سازی آن حدود ۵۰ میلیون ریال و در حالات پیچیده‌تر تا ۵۰۰ میلیون ریال هزینه خواهد داشت.

 

این قفل به سادگی با همه نرم‌افزارهای موجود امکان اتصال دارد و پس از نصب، کاربرانی که خریداری کرده‌اند و محصولات خریداری شده را شناسایی و ثبت می‌نماید. جهت تهیه این قفل که نسخه ساده آن ۵ میلیون ریال هزینه دارد، با ما تماس بگیرید. همچنین امکان ارائه انواع قفل‌های سخت‌افزاری به صورت ضمیمه نیز موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.